Wnętrza

Bez wielkich słów i zbędnego patosu- plakat motywacyjny
51 lat ago

Bez wielkich słów i zbędnego patosu- plakat motywacyjny

Każdy człowiek czerpie motywację z innego źródła i poszukuje jej w innym miejscu. Motywujący zastrzyk pozytywnej energii można odnaleźć dosłownie wszędzie i w najdziwniejszych sytuacjach. Pewna kobieta pozbyła się nadwagi zagrażającej jej życiu po tym, jak dowiedziała się o skutecznej kuracji odchudzającej przeprowadzonej u orangutana.

Proste, ale skuteczne

Plakaty motywacyjne od GaleriaPlakatu odwołują się do psychiki człowieka zarówno poprzez swoją formę, jak i zawarty w niej komunikat. Umieszczone na nich slogany to proste i pozornie banalne hasła, ale wiele z nich można nazwać „wierzchołkiem góry lodowej”, niosą bowiem znacznie głębszy sens oraz istotne przesłanie. Dla przykładu: „Twój dzień dzieli się na czas przed kawą i po kawie” jest oczywiście żartem, ale jednocześnie pokazuje, że dzień składa się także z małych przyjemności, które pomogą złapać chwilę oddechu i nabrać dystansu. Dla jednego trywialne, dla innego wartościowe.

Niemożliwe nie istnieje

Inny przykład: „never say never”, to już zupełnie inna historia. W krótkich słowach i bez zbędnego patosu hasło to pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych, a spełnienie ich zależy wyłącznie od podejścia do życia. I znowu- dla jednego banalne, inny potrzebuje może nie tyle ciągłego przypominania, co świadomości, że inni myślą tak samo. I dobrze na tym wychodzą.

lifestylowy Administrator