Wnętrza

Czym są obrazy canvas?
2 years ago

Czym są obrazy canvas?

Obrazy canvas są doskonałą ozdobą w zasadzie każdego wnętrza. Poza tym mogą stanowić świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby z okazji urodzin czy imienin.

Czym są obrazy canvas? 

Są to malowidła, a w zasadzie fotografie drukowane na wysokiej jakości bawełnianym płótnie, nazywanym powszechnie canvas. Gramatura tego materiału wynosi około 350 g. To 100% bawełna, która nie posiada żadnej domieszki tworzyw sztucznych. Canvas cechują się także widoczną strukturą typową dla płótna malarskiego. Obrazy na nim drukowane są bardzo trwałe i estetyczne.

Gdzie sprawdzają się obrazy canvas?

Obrazy tego rodzaju świetnie prezentują się m.in. w salonie i to bez względu na jego aranżację. Dużą popularnością cieszą się np. tryptyki, a więc obrazy podzielone na trzy części, które różnią się pod względem wymiarów i kształtów. Obrazy canvas (tu ciekawa oferta http://www.galeriaplakatu.com/obrazy ) naciągane są często na ramę i efektownie wykańczane. Dzięki temu można je powiesić w zasadzie w każdym pomieszczeniu. Warto wiedzieć, że popularne canvasy doskonale komponują się zarówno ze stylem klasycznym, jak i nowoczesnym. Obecnie na płótnie tego rodzaju można nadrukować w zasadzie wszystko. Wiele drukarni zajmuje się m.in. drukiem z fotografii przesłanych przez klientów.

lifestylowy Administrator