Uncategorized

Damskie zegarki Tissot
2 years ago

Damskie zegarki Tissot

Tissot to słynny szwajcarski producent zegarków wysokiej jakości. Przedsiębiorstwo powstało w 1863 roku, początkowo działało jako firma rodzinna, a od 1930 roku jest częścią koncernu Swatch Group, zrzeszającego producentów zegarków.

Tissot to ekskluzywne produkty przeznaczone dla mężczyzn oraz kobiet. Oferta obejmuje zegarki przeznaczone do chodzenia na co dzień, eleganckie czasomierze wizytowe, a także modele sportowe, dla osób aktywnych.  

Klasyczne propozycje dla pań
Zegarki Tissot dla kobiet to szereg interesujących kolekcji czasomierzy o zróżnicowanym stylu i przeznaczeniu. Wśród propozycji są zarówno zegarki o okrągłych lub prostokątnych, niewielkich i delikatnych tarczach, noszone na bransoletach lub skórzanych paskach, odzwierciedlające klasyczną elegancję, jak i masywniejsze konstrukcje, odpowiednie do miejskiego stylu życia, przeznaczone do noszenia na co dzień.

Tissot dla aktywnych
W ofercie są także kolekcje zegarków Tissot o sportowym charakterze – solidne mechanizmy inspirowane sportami motorowymi, modele wodoodporne, a także wyposażone w tachymetry, datowniki oraz chronografy.

Najbardziej oryginalne
Tissot przygotował dla kobiet kolekcję niezwykle oryginalnych i wysmakowanych zegarków wieszanych. Są wśród nich modele do noszenia na szyi, m.in. w kształcie kuli, a dla miłośniczek vintage także oryginalne modele kieszonkowe w stylu dawnych zegarków pielęgniarskich.

lifestylowy Administrator