Czas dla urody

Depilacja woskiem Lycon – nowoczesny zabieg dla każdego
Depilacja woskiem Lycon – nowoczesny zabieg dla każdego
51 lat ago

Depilacja woskiem Lycon – nowoczesny zabieg dla każdego

Wosk Lycon został opracowany przez Lydię Jordane i od 1978 roku jest on niezmiennie produkowany przez firmę Lycon, której siedziba mieści się w Australii. W czym tkwi sekret tego produktu?

Woski Lycon – najlepszy sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia

Nowoczesna formuła wosku została opracowana przez kobietę, która chciała dać innym kobietom coś od siebie. W ten sposób narodziła się i została opatentowana formuła delikatnego kosmetyku, który jest przeznaczony dla wszystkich osób pragnących mieć gładką w dotyku skórę na długie tygodnie bez bólu. Kremowa konsystencja produktu sprawia, że kosmetyk jest bardzo przyjemny i świetnie rozprowadza się po powierzchni ciała. Towarzyszy mu również bardzo świeży aromat, który pozwala się zrelaksować podczas zabiegu depilacji. Wosk stanowi idealne rozwiązania dla osób z wrażliwą skórą, ponieważ nie powoduje on żadnych podrażnień, ani nie uczula.

Depilacja Lycon w Warszawie – idealna propozycja dla każdego

Nowoczesny i bardzo popularny ostatnimi czasy zabieg depilacji Lycon w Warszawie: https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/depilacja/depilacja-lycon z pewnością przypadnie do gustu wszystkim klientkom, które chcą pozbyć się zbędnego owłosienia na długie tygodnia. Depilacja jest całkowicie bezbolesna, a skóra po zabiegu jest doskonale nawilżona i jedwabiście gładka. Wosk świetnie nadaje się do depilacji nie tylko nóg czy rąk, ale  również pach, okolic twarzy lub do depilacji brazylijskiej. Również panowie mogą skorzystać z tego fantastycznego produktu i poddać się zabiegom depilacji torsu, nóg czy rąk. Ten nowoczesny kosmetyk to najlepsze rozwiązanie dla każdego.

lifestylowy Administrator