Uncategorized

Dodatki w damskiej garderobie
2 years ago

Dodatki w damskiej garderobie

Chyba każda kobieta, która ma jakiekolwiek pojęcie o modzie, zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w szafie pełnią dodatki. Bez nich żadna stylizacja nie będzie tak naprawdę kompletna. Dzięki nim nawet najprostsze ubranie można odmienić nie do poznania.

Torebki i plecaki damskie
Torebek nigdy za wiele – tak sądzi większość pań. I rzeczywiście, są one wielką miłością ogromnej liczby kobiet. Bo też i torebki to dodatek nie tylko estetyczny i oryginalny, ale przede wszystkim praktyczny. W pojemnej torebce zmieści się wiele rzeczy, które jej właścicielka zawsze chce mieć pod ręką.

Niewiele pań zaś posiada w swojej garderobie damskie plecaki. Wydaje im się, że jest to dodatek w sportowym stylu. Nie ma w tym odrobiny prawy. Plecak damski, wykonany z klasycznej skórki, dobrze uszyty, może być bardzo eleganckim dopełnieniem stylizacji. Coraz częściej na sklepowych półkach zamiast właśnie damskich torebek pojawiają się plecaki.

Biżuteria
Wzorów i kolorów biżuterii jest tak wiele, że do każdej stylizacji bez problemu można znaleźć modele, które będą jej idealnym uzupełnieniem. W modzie ostatnimi czasy jest ręcznie robiona biżuteria, wykonywana z kolorowych koralików, włóczki, filcu, a nawet modeliny.

Miłośniczki bardziej klasycznych wzorów mogą postawić na sprawdzoną elegancję, która zawsze jest w modzie – złoto i srebro pasują wszak nie tylko do wieczorowych stylizacji, ale również bardziej codziennych ubrań.

lifestylowy Administrator