Uncategorized

Fototapety las – kawałek lasu we własnym domu
3 years ago

Fototapety las – kawałek lasu we własnym domu

Przy remoncie pomieszczeń coraz chętniej stosowanym rozwiązaniem są fototapety, które największą popularnością cieszyły się pod koniec ubiegłego wieku. Przez dłuższy czas zapomniane, teraz wracają i coraz częściej uświetniają wszelkiego rodzaju wnętrza, od domów i mieszkań, po biurowce, przychodnie i restauracje.

W czym tkwi sekret popularności fototapet? Nakłada się na niego kilka czynników. Jednym z ważniejszych jest zdecydowanie jest niska cena fototapety w porównaniu do innych rozwiązań, takich jak kosztowne tynki z kamienia, czy płytki ozdobne. Innym czynnikiem, który działa na korzyść fototapet jest różnorodność i wielkość oferty rynkowej. Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo miejsc, gdzie zakupić można ten naścienny element wykończeniowy w różnych wzorach i w każdym możliwym wymiarze.

Coraz większą popularnością cieszą się fototapety las, które potrafią niemal całkowicie odmienić remontowane wnętrze. Dzięki fototapecie las w 3D można się poczuć jak na leśnym biwaku, a dominująca soczysta zieleń wpływa kojąco na poddane zewsząd różnorodnym bodźcom zmysły. Poza tym, jest to rozwiązanie uniwersalne, które równie dobrze może eksponować walory salonu, sypialni, jak i jadalni, czy nawet łazienki.

lifestylowy Administrator