Hobby

Friends gadżety – coś dla fanów Przyjaciół
Friends gadżety – coś dla fanów Przyjaciół

gadzety kubki friends

1 month ago

Friends gadżety – coś dla fanów Przyjaciół

Jednym z najbardziej popularnych seriali na wszelkich platformach streamingowych są Przyjaciele. To amerykański serial komediowy, który został wyemitowany w 1994 roku. Emisja trwała 10 lat, w 2004 roku można było zobaczyć finałowy, dziesiąty serial Friends. Opowieść o szóstce przyjaciół, którzy mieszkają w Nowym Jorku zdobyła serca telewidzów. Nic więc dziwnego, że przygody Rachel, Moniki, Pheobe, Rossa, Chandlera i Joeya nadal oglądają młode pokolenia. Serial do tej pory można obejrzeć na niektórych stacjach TV.

Friends gadżety – jakie znajdziemy?

W związku z tym, że serial nie traci na popularności, wciąż są produkowane gadżety fanowskie. Często w popularnych sklepach typu H&M, Reserved znajdziemy kolekcje z ubraniami,które zawierają na sobie logo przyjaciół: F.R.I.E.N.D.S, twarze bohaterów, kadry z serialu, a także różne powiedzonka, czy żarty głównych postaci.

Oprócz ubrań bez problemu znajdziemy (szczególnie w sklepach online) gadżety Friends takie jak: pościel, koce na łóżko, zeszyty i inne przybory papiernicze, kolekcje kosmetyków, breloczki, książki o serialu, a także case’y na telefon czy naklejki na laptopa.

Czy Friends wyjdą kiedyś z mody?

Prawdopodobnie nie. Serial zakończył swoją emisję 17 lat temu, a ludzie nadal go oglądają. Uwielbiają go zarówno starsi i młodsi widzowie. Są w nim zawarte takie żarty, a także lekcje życia, które się po prostu nie starzeją, są ponadczasowe i tak samo aktualne teraz, jak i w latach 90. To jeden z nielicznych seriali, który jest warty obejrzenia.

lifestylowy Administrator