Moda ślubna

Fryzury weselne modne w tym sezonie
51 lat ago

Fryzury weselne modne w tym sezonie

Jeśli mowa o fryzurach weselnych (zobacz też poradnik RozsadneWesele.pl), trendy właściwie zmieniają się co roku. Jeśli chodzi o obecny sezon, do lamusa na szczęście odchodzą sztywne, lakierowane uczesania. Ich miejsce zastąpiły lekkie, urokliwe fryzurki, które sprawiają wrażenie czesanych wiatrem.

Zadbane włosy na wesele

Aby fryzura na wesele była efektowna, włosy powinny być zadbane i błyszczące. Dlatego tuż przed zaplanowanym wyjściem na wesele, dobrze zafundować im dogłębnie regenerujący zabieg i podcięcie końcówek. Tak zadbane włosy mogą być prawdziwą ozdobą kobiety, nawet jeśli są rozpuszczone lub niedbale podpięte. Tylko będące w dobrej kondycji włosy mogą stać się bazą pięknej fryzury.

dziewczyna czesze włosy

Najmodniejsze fryzury na wesele

Jeśli chodzi o weselne uczesania, w tym roku najlepsi fryzjerzy stawiają na naturalne stylizacje. Wśród fryzur na wesele często można spotkać więc luźne upięcia lub wręcz rozpuszczone włosy, zakręcone w grube fale.

Na tegorocznych salach weselnych królują również warkocze. Nie są to jednak zwykłe, proste uczesania, ale prawdziwe arcydzieła sztuki fryzjerskiej.

Korona wykonana z warkocza może być bardzo efektowna. Luźny warkocz z powodzeniem można też ozdobić kwiatami, a nawet biżuterią, co doda mu wyjątkowo odświętnego charakteru i elegancji.

lifestylowy Administrator