biżuteria

Jak dobrać srebrne kolczyki do stroju
Jak dobrać srebrne kolczyki do stroju
51 lat ago

Jak dobrać srebrne kolczyki do stroju

Biżuteria srebrna jest niezwykle uniwersalna – pasuje do prawie każdego stroju i okazji. Kolczyki wykonane ze srebra mogą być wspaniałym uzupełnieniem niejednej stylizacji, dlatego warto jest posiadać kilka różnych par, które idealnie wzbogacą strój i dodadzą mu elegancji.

Na co dzień

Srebrne kolczyki mogą mieć przeróżne kształty i długości, co ma również wpływ na ich wagę. Dlatego na co dzień lepiej jest wybierać lżejsze kolczyki, czyli najczęściej po prostu mniejsze. Będą one wygodniejsze do noszenia przez długie godziny. Modne są też proste minimalistyczne formy pasujące do wielu strojów.

Do pracy

Do pracy zwykle wybieramy skromniejszą biżuterię, dotyczy to również srebrnych kolczyków. Ich forma nie powinna być zbyt nachalna, warto więc wybrać niewielkie kolczyki w klasycznym stylu. W ten sposób strój zyska dyskretną i elegancką ozdobę.

Na imprezę

Dobierając kolczyki srebrne do stylizacji na imprezę, można zaszaleć i założyć coś wyjątkowego. Niezwykle długie błyszczące kolczyki pięknie podkreślą szyję. Natomiast kolczyki w zabawnym kształcie przyciągną spojrzenia, więc będzie to wspaniały imprezowy dodatek.

Na specjalną okazję

Specjalne okazje wymagają eleganckiej i okazałej biżuterii, dlatego w takim przypadku warto wybrać srebrne kolczyki o większych wymiarach i bogatych zdobieniach. Sprawdzą się one na przykład na uroczystości ślubnej, eleganckim przyjęciu czy wystawnej kolacji.

lifestylowy Administrator