Obuwie

Jak nosić monki buty?
Jak nosić monki buty?

brązowe monki dla mężczyzn

3 years ago

Jak nosić monki buty?

Oryginalne buty z klamrami coraz częściej pojawiają się na półkach sklepowych, ale bardzo niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę z tego, w jaki sposób można prawidłowo nosić te niesamowite buty. Monki są coraz popularniejszym obuwiem nie tylko wśród największych miłośników klasyki. Jest to doskonała propozycja także dla młodszych mężczyzn, którzy chcą wyróżnić się z tłumu i zaskoczyć nietypowym ubiorem.

Pojedyncze czy podwójne monki?

Jak wspomniano powyżej buty monki z Patine.pl zdobywają coraz większą popularność i mowa tutaj nie tylko o pojedynczych modelach, ale również o podwójnych monkach. Tradycyjne monki jak powszechnie wiadomo posiadały tylko jeden pasek. W dzisiejszych czasach można spotkać nie tylko podwójne paski, ale również modele z trzema lub czterema paskami. Warto jednak trzymać się podstawowych fasonów i rozglądać się za pojedynczymi lub podwójnymi monkami. Pojedyncze monki to doskonała propozycja przede wszystkim dla minimalistów. Podwójne monki są zdecydowanie praktyczniejsze ponieważ lepiej dopasowują się do stopy. Jest to najlepszy wybór dla osób z wyższym podbiciem.

Jak nosić monki buty?

Aby monki buty prezentowały się bardzo okazale należy zwrócić szczególną uwagę na klamry, które wbrew pozorom odgrywają bardzo ważną rolę. Klamry występują w wielu kolorach i kształtach, dlatego też wybranie tych najlepszym może być naprawdę trudnym zadaniem. Kolor klamer najlepiej dopasować do pozostałych elementów metalowych stylizacji. Mowa tutaj przede wszystkim o męskich zegarkach, spinkach do mankietów albo pozostałej biżuterii. Klamry na pierwszy rzut oka wydają się mało ważnym detale, ale to właśnie one dają harmonijny efekt.

lifestylowy Administrator