Wnętrza

Jakie ramy do obrazów wybrać?
Jakie ramy do obrazów wybrać?

Rama B1 brązowa orzech drewniana 100x70

50 lat ago

Jakie ramy do obrazów wybrać?

Galeria obrazów czy zdjęć to dekoracja, która doda stylu każdemu wnętrzu. Można umieścić ją w salonie, w biurze, w sypialni, a nawet w przedpokoju podkreślając indywidualny charakter pomieszczenia. Jak stworzyć unikatową galerię sztuki na ścianie? Na jakie ramy do obrazów się zdecydować? 

Galeria sztuki w mieszkaniu – jak ją zaprojektować?

Chcą sprawić, by mieszkanie stało się bardziej osobiste i przytulne, warto postawić na dekoracje ścienne. Umiejętnie dobrane grafiki, rysunki czy fotografie sprawią, że wnętrze stanie się jedyne w swoim rodzaju, będzie odzwierciedlać charakter i upodobania domowników. Galeria może składać się w minimalistycznych, geometrycznych grafik, reprodukcji ulubionych dzieł sztuki, obrazów lokalnych artystów czy rodzinnych zdjęć. 
Warto pamiętać, że równie istotną rolę co obrazy pełnią ramy. To one nadają galerii charakter. Źle dobrane zamiast ozdabiać, będą negatywnie wpływać na estetykę wnętrza. Tworząc galerię, należy sporo uwagi poświęcić wyborowi ramek, by były solidne, eleganckie, pasowały do charakteru domu. 

Dlaczego stylowe ramy drewniane do obrazu to najlepszy wybór? 

Jak wybrać ramki do domowej galerii wnętrz? W kwestii materiału warto postawić na klasykę – rama drewniana do obrazów nie tylko nigdy nie wychodzi z mody, ale też jest trwała, szlachetna, nie traci uroku z upływem czasu. Ramy drewniane pasują do każdego wnętrza – od tego o wystroju tradycyjnym, przez styl skandynawski, po pomieszczenia minimalistyczne, boho czy eklektyczne. 
Stylowe ramy drewniane do obrazu (zobacz takie) występują w różnym wydaniu – w wersji naturalnej albo barwionej, o prostym wykończeniu albo zdobione. Warto jednak przede wszystkim zwrócić uwagę, by rama drewniana do obrazów była ładnie wykończona i wykonana w stu procentach z naturalnego drewna.

lifestylowy Administrator