Moda ślubna

Kolczyki idealne na ślub
Kolczyki idealne na ślub
51 lat ago

Kolczyki idealne na ślub

Kolczyki to bardzo charakterystyczny akcent wizerunku Panny Młodej. Odpowiednio dobrane kolczyki ślubne Marko.pl będą stanowić piękne dopełnienie całego stroju. Każda Panna Moda musi pamiętać, że biżuteria musi nie tylko idealnie współgrać z wybraną suknią i fryzurą, ale też musi pasować do sylwetki Panny Młodej.

Jak wybrać idealne kolczyki na ślub?

 

Idealne kolczyki na ślub to takie, w których zostanie podkreślona zarówno uroda Pany Młodej, jak i jej strój. Wybierając biżuterię, powinniśmy pamiętać, że np. bardzo delikatne i małe kolczyki, w przypadku panien o obfitszych kształtach mogą zginąć, zaś te bardziej pokaźne kolczyki na szczuplutkiej figurze mogą z kolei wyglądać nachalnie i odbierać urok sylwetce.

Złotą zasadą idealnego doboru biżuterii jest znalezienie tzw. złotego środka. Tak, więc jeżeli wybieramy np. duże kolczyki na ślub, wówczas raczej zrezygnujmy z doboru naszyjnika. Zdecydowanie lepszym wyborem będzie np. bransoletka. Koniecznie należy trzymać się zasady „im mniej, tym lepiej”, tak, więc jeżeli suknia ślubna jest wykonana np. z błyszczących materiałów i zdobnych kamieni, diamencików czy perełek lub innych mocnych zdobień, wówczas duże, wyraziste kolczyki będą się „gryzły” z resztą stroju. Ozdobna suknia ślubna wymaga delikatnej i subtelnej biżuterii. Skromne sukienki, bez zdobień mogą być ozdobione bardziej szaloną, większą biżuteria. Tak więc w tym przypadku możemy poszaleć z kolczykami.

lifestylowy Administrator