Moda ślubna

Mała biała, czyli sukienka idealna dla kobiety biorącej ślub cywilny
51 lat ago

Mała biała, czyli sukienka idealna dla kobiety biorącej ślub cywilny

Kobiety interesujące się modą z pewnością słyszały już o tak zwanej małej białej. To sukienka nawiązująca do klasyki, czyli małej czarnej. Zwykle jest prosta i dopasowana, bez zbędnych ozdób i udziwnień, nadaje się na bardzo eleganckie okazje i przyjęcia, na przykład takie jak ślub cywilny: https://rozsadnewesele.pl/slub-cywilny-koszt-formalnosci/

Ślub cywilny w małej białej

W modnych sklepach wiosną i latem królują sukienki w białym kolorze. Stały się tak bardzo popularny już kilka lat temu, kiedy to polki wręcz pokochały białe stroje na lato. Swojej sukienki ślubnej na ślub cywilny warto zatem szukać właśnie o tej porze roku, kiedy to w sklepach ich nie brakuje. Najlepiej wybrać prostą i dopasowaną sukienkę, przed kolano lub do kolana, zwracając uwagę na takie szczegóły, jak dekolt czy rękawy. Białe sukienki muszą bowiem być świetnie skonstruowany, by wyglądać w nich lekko. Jeżeli jednak znajdzie się model dobry dla swojej figury, nawet kobiety z kilkoma kilogramami ciałka więcej, będą w nich prezentować się uroczo.

Zalety małej białej na ślub cywilny

Mała biała to sukienka cechująca się kilkoma ogromnymi zaletami. Z łatwością można znaleźć krótką białą sukienkę uszytą z różnych tkanin. A zatem sukienka koronkowa lub z gipiury, która idealnie spełni się w roli sukienki ślubnej, będzie jak znalazł na tą okazję. W białych sukienkach tego typu wygląda się promiennie i świeżo. Zatem nawet trochę starsze panie, które zawierają związek małżeński, w małej białej będą wyglądać nie tylko elegancko, ale też młodziej. Mała biała to też sukienka, którą z powodzeniem można zakładać później na inne okazje. Na pewno nie będzie wisieć w szafie nieużywana.

lifestylowy Administrator