Kosmetyki

Męski punkt widzenia- kosmetyki dla faceta
4 years ago

Męski punkt widzenia- kosmetyki dla faceta

Prawdziwy facet nie używa kosmetyków? Używa, bo prawdziwy facet o siebie dba!

Długo pokutowało przekonanie, że mężczyznom potrzebny jest wyłącznie grzebień, ewentualnie brylantyna, pianka i pędzel do golenia, woda kolońska. I koniec. Cala reszta to zbędne fanaberie, dla bab. Czasy się zmieniły, a wraz z nimi trendy i przyzwyczajenia. I w wielu łazienkach kosmetyki dla mężczyzn Ciao.pl zaczynają dominować nad damskimi..

Szeroka gama produktów, dopasowanych do wymagań nawet bardzo wrażliwej czy zniszczonej, męskiej skóry, a przede wszystkim- wysoka jakość i skuteczność powodują, że mężczyźni coraz chętniej sięgają na półki z balsamami do ciała, kremami do dłoni, odżywkami czy farbami do włosów. Używanie kosmetyków nie stanowi już tematu wstydliwego. Sporo zmieniło się, gdy producenci zadbali o oddzielenie linii produktów i zaznaczyli na opakowaniach, że ten “szampon jest wyłącznie dla mężczyzn”.

Mężczyźni podpytują żon, partnerek, a nawet kumpli- to już pewna, dość oczywista norma. Dzielenie się opiniami, polecanie produktów, korzystanie ze specjalistycznych usług fryzjerskich (barber shop’s) czy nawet prostowanie długich włosów- dla facetów nie ma już tematów tabu. I dopóki wiąże się to z dbaniem o schludny, estetyczny, a jednocześnie męski wygląd- ma pełne poparcie kobiet!

lifestylowy Administrator