Uncategorized

Męskie bransoletki – jak je nosić?
2 years ago

Męskie bransoletki – jak je nosić?

Męska biżuteria zdecydowanie wraca do łask i to nie tylko pod postacią klasycznych zegarków. Od kilku lat coraz popularniejsze są bowiem męskie bransoletki. Mogą być one doskonałym dodatkiem do codziennego stroju.

Męskie bransoletki – tak czy nie?
Bransoletki już od jakiegoś czasu nie są zarezerwowane tylko i wyłącznie dla kobiet. Równie dobrze mogą się prezentować jako element męskich stylizacji. Co ciekawe, wiele osób uważa, że mogą je nosić jedynie chłopcy czy młodzi mężczyzny. Tymczasem coraz więcej znanych marek odzieżowych wprowadza do swojej oferty bransoletki dla mężczyzn w każdym wieku.

Męskie bransoletki – jak je nosić?
U panów, którzy lubią klasyczne rozwiązania bransoletka raczej się nie sprawdzi.  Jednak bransoletki dobrze wyglądają w różnych stylizacjach – casualowych i tych nieco bardziej eleganckich. Bransoletki można nosić nawet razem z garniturami i płaszczami. Nie są bowiem na tyle ekstrawaganckie, aby budzić kontrowersje. Zwracają natomiast uwagę i robią na ogół pozytywne wrażenie. Mężczyzn, którzy noszą bransoletki uważa się za kreatywnych. Taka ozdoba nie sprawdzi się jedynie u pracowników urzędowych, którzy na co dzień mają kontakt z petentami. Podobnie może być u pracowników banków i innych urzędów. W tym przypadku lepiej postawić na klasyczne zestawienia z zegarkiem. Niestety wiele osób wciąż myśli stereotypowo i może nie docenić męskiej biżuterii w formie bransoletki.

lifestylowy Administrator