Kosmetyki

Najpopularniejsze naturalne mydła dla mężczyzn
Najpopularniejsze naturalne mydła dla mężczyzn

wyrwidąb

3 years ago

Najpopularniejsze naturalne mydła dla mężczyzn

W ostatnich latach zarówno w naszym kraju, jak i za granicą zdecydowanie wzrasta zainteresowanie naturalnymi środkami do pielęgnacji ciała. Czytamy już nie tylko ulotki produktów spożywczych, ale także zerkamy na skład dezodorantu oraz żelu pod prysznic. Oto kilka ciekawych propozycji na dobre, naturalne mydło do ciała dla mężczyzn.

Mydło Wyrwidąb

Wybierając naturalne mydła do ciała dla mężczyzn, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na wysokiej jakości, naturalne mydełko Wyrwidąb. Posiada ono dwie specjalne warstwy:czarną z dodatkiem między innymi węgla aktywowanego oraz zieloną z olejkiem laurowym. Mydło stworzone jest ręcznie, metodą na zimno. Nie zawiera żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego.

Mydło Marsylskie

Mydło Marsylii znane jest ludziom w różnych miejscach świata już od wielu lat. Niezmiennie cieszy się ono wielką popularnością, ponieważ zawiera tylko naturalne składniki najwyższej jakości. Mydło takie nabyć można zarówno w kostce, jak i w płynie. Dostępne jest również w różnych wersjach zapachowych, z dodatkami ziół, olejków i innych cennych składników.

Mydła na wagę

Wreszcie warto także przejrzeć bogatą ofertę mydeł na wagę. Tu jednak trzeba uważać, bowiem nie wszystkie mają w swym składzie jedynie naturalne składniki. To, co jednak wyróżnia je na tle innych, to zwykle wyjątkowe, nietypowe wykonanie i piękne, oryginalne wzory na mydle, które pięknie będą wyglądać w każdej łazience.

lifestylowy Administrator