Moda ślubna

Oryginalna księga gości
51 lat ago

Oryginalna księga gości

Księgi gości weselnych stają się na polskich weselach codziennością. Najczęściej mają formę albumu, księgi, do której goście mogą wpisać się z życzliwym słowem dla młodych. I jest to piękny zwyczaj. Jednak coraz częściej zdarzają się nietypowe księgi gości weselnych, które stawiają na oryginalność. Poniżej – kilka przykładów z tej kategorii.

Jenga

Księga gości weselnych w formie jengi – to prawdziwe wyzwanie. Wpisy są możliwe na poszczególnych klockach, a można do nich wracać latami, grając ze znajomymi czy dziećmi w jengę. To oryginalne i sympatyczne.

Puzzle

Podobnie, jak na klockach jengi można zrobić pamiątkowy wpis na puzzlach. Zabawa w układanie gwarantuje potem moc wzruszeń.

Wiadomość w butelce

A gdyby tak wpis od gości móc przeczytać dopiero za jakiś czas? Na pierwszą rocznicę, albo dopiero na dwudziestą? Niektóre pary proszą o wiadomości w butelce (czy innym pudełku), które zamknięte czeka na odpowiednią chwilę. To jest jednak wariant dla cierpliwych.

Dokończ książkę

Na naprawdę oryginalny pomysł wpadła kiedyś panna młoda, będąca bibliotekarką. Otóż wraz z mężem wydali w formie książki napisane wspólnie opowiadanie, z nimi w roli głównej. Ale zostawili je bez zakończenia, te musieli dopisać goście. A goście rozwinęli inwencję i powstały bardzo ciekawe historie.

standardowa księga gości

lifestylowy Administrator