Moda ślubna

Oryginalna księga gości
3 years ago

Oryginalna księga gości

Księgi gości weselnych stają się na polskich weselach codziennością. Najczęściej mają formę albumu, księgi, do której goście mogą wpisać się z życzliwym słowem dla młodych. I jest to piękny zwyczaj. Jednak coraz częściej zdarzają się nietypowe księgi gości weselnych, które stawiają na oryginalność. Poniżej – kilka przykładów z tej kategorii.

Jenga

Księga gości weselnych w formie jengi – to prawdziwe wyzwanie. Wpisy są możliwe na poszczególnych klockach, a można do nich wracać latami, grając ze znajomymi czy dziećmi w jengę. To oryginalne i sympatyczne.

Puzzle

Podobnie, jak na klockach jengi można zrobić pamiątkowy wpis na puzzlach. Zabawa w układanie gwarantuje potem moc wzruszeń.

Wiadomość w butelce

A gdyby tak wpis od gości móc przeczytać dopiero za jakiś czas? Na pierwszą rocznicę, albo dopiero na dwudziestą? Niektóre pary proszą o wiadomości w butelce (czy innym pudełku), które zamknięte czeka na odpowiednią chwilę. To jest jednak wariant dla cierpliwych.

Dokończ książkę

Na naprawdę oryginalny pomysł wpadła kiedyś panna młoda, będąca bibliotekarką. Otóż wraz z mężem wydali w formie książki napisane wspólnie opowiadanie, z nimi w roli głównej. Ale zostawili je bez zakończenia, te musieli dopisać goście. A goście rozwinęli inwencję i powstały bardzo ciekawe historie.

standardowa księga gości

lifestylowy Administrator