Moda

PROSTO i już!
PROSTO i już!

bluza Prosto z kapturem

51 lat ago

PROSTO i już!

Czasem prostota ma wiele do powiedzenia, a idealnym tego przykładem są bluzy Prosto. Nazwa i logo ubrań stały się już ikoną, wywodzą się z polskiego środowiska rapowego, których pomysłodawcą jest warszawski gwiazdor hip-hopu – Sokół.

Przełamywanie barier czarnej muzyki

Ubrania marki Prosto, choć początkowo kojarzone z dresową subkulturą i rapowymi ideologiami, szybko wkroczyły w miejski styl, zjednując sobie serca ludzi o różnym przekroju upodobań i stylów. Sukcesem marki jest bez wątpienia wysoka jakość produktów, oraz klasyka formy, która łączy się jednocześnie z podążaniem za wyznaczanymi, modowymi trendami.

Dla każdego i wszędzie

Dziś ubrania Prosto to wyznacznik stylu, który nie ogranicza się już do t-hirtów i dresowych kangurków z kapturem. Bluzy Prosto są chętnie zakładane przez ludzi w różnym wieku, zarówno kobiety jak i mężczyzn, a marka wciąż poszerza swój asortyment, tworząc linie odzieżowe: elegant, label, sport i klasyk, dedykując je dla określonych odbiorców i okoliczności. Szeroki wybór bluz Prosto znajdziesz tutaj.

Hip-hopowa elegancja

Niezmienny pozostaje jedynie charakter hip-hopu, który jednak nikomu nie przeszkadza. Ciekawe wzornictwo, innowacyjne kolory i motywy idą w parze z luzem, jaki prezentują kolekcje tych ubrań. Ten natomiast, jak widać, jest pożądany przez rzesze społeczeństwa, które chętnie zakłada je na różne okazje. Bluzy tej znanej marki noszą się wszędzie i do wszystkiego, zawsze nadając stylu, wybranemu outfitowi.

lifestylowy Administrator