biżuteria

Srebrna biżuteria – jaką kupić i jak nosić?
1 year ago

Srebrna biżuteria – jaką kupić i jak nosić?

Biżuteria ma dopełniać stylizację, dodawać szyku i elegancji, nic dziwnego, że tak wiele kobiet uwielbia kolczyki, bransoletki czy łańcuszki. Jaka srebrną biżuterię wybrać?

Srebro jest w modzie

Srebro to kruszec wykorzystywany bardzo chętnie przez projektantów biżuterii, gdyż jest niesamowicie plastyczne, także daje wiele możliwości. Decydując się na zakup biżuterii, trzeba zastanowić się czego tak naprawdę nam brakuje ze srebrnych dodatków. Obecnie dużą popularnością cieszy się srebrna biżuteria w wydaniu minimalistycznym, zarówno jeżeli chodzi o kolczyki, jak i łańcuszki. To dobra propozycja dla osób, które na co dzień nie mogą zaszaleć ze stylizacją lub po prostu nie przepadają za krzykliwymi ozdobami. Taka biżuteria srebrna zazwyczaj jest bardzo delikatna, lekka i pasuje na wiele okazji, to jest jej zasadnicza zaleta.

Jak ją nosić?

Najważniejszą zasadą jest to, aby nie przesadzać i nie obwieszać się biżuterią. Ona na stanowić jedynie dodatek do stroju, nie powinna wychodzić na pierwszy plan, nie wygląda to dobrze, ani elegancko. W noszeniu biżuterii trzeba zachować umiar, w ten sposób będzie dodawać nam stylu, szyku, inaczej po prostu możemy prezentować się niekorzystnie. Dobór oraz sposób noszenia biżuterii to nie są takie proste i oczywiste sprawy, jak mogłoby się wydawać. Najlepiej stawiać na klasykę, wtedy zawsze będzie wyglądać elegancko i z klasą. Biżuteria to piękna ozdoba.

Srebrna biżuteria marko.pl

lifestylowy Administrator