Uncategorized

W co zapakować domowe rupiecie?
51 lat ago

W co zapakować domowe rupiecie?

Wiosna to czas porządkowania nie tylko ogrodu, ale też i garderoby czy szafki z kosmetykami. Przeglądając domowe szpargały czasem na pewno zastanawiamy, w jaki sposób je przechowywać, aby o nich nie zapomnieć, ale też żeby nie rzucały się w oczy gościom i nie powodowały wrażenia bałaganu.

Porządkujemy

Aby nasze porządki przebiegły szybko i sprawnie, najłatwiej będzie zacząć od posegregowania sterty przedmiotów według przeznaczenia, np kosmetyki kolorowe, akcesoria do włosów czy stare bilety do kina przechowywane jako pamiątki. Gdy nasze skarby są już podzielone tematycznie, trzeba znaleźć dla nich odpowiednie miejsce w domu. Jeśli mamy do dyspozycji regały w pokoju czy dużą szafę w sypialni, idealnym rozwiązaniem będzie zapakowanie rzeczy do osobnych pudełek i odłożenie w widoczne miejsca.

Jakie pudełka wybierać?

Do postawienia w widocznym miejscu w salonie warto wybrać pudełka ozdobne. Mogą to być szkatułki lub skrzyneczki wykonane z drewna czy wikliny w kolorach neutralnych, komponujących się w wnętrzem. Można także kupić lub samemu stworzyć pudełka ozdobne techniką decoupage czy ręcznie malowane. Takie pojemniki dodadzą wyrazu każdej damskiej szafce czy toaletce. Do kosmetyków czy biżuterii warto wybierać mniejsze pudełka, łatwiej utrzymać wtedy porządek. Lepiej będzie zainwestować w kilka niewielkich pojemniczków, niż upychać kolczyki z bransoletkami, a tusze do rzęs z lakierem do paznokci.

Idealne pudełka ozdobne w eCarla.pl

lifestylowy Administrator