Czas dla urody

Zdrowe opalanie dla każdego
51 lat ago

Zdrowe opalanie dla każdego

Opalanie natryskowe (http://easywaxing.pl/pl/zabiegi/inne-zabiegi/opalanie-natryskowe) szturmem weszło kilka lat temu do salonów kosmetycznych. Dzisiaj już prawie nikt nie pamięta o przestarzałych lampach solaryjnych.

SZKODLIWE PROMIENIOWANIE UV

Nadmierne wystawianie słońca na działanie promieniowania słonecznego (zawiera ono promieniowanie ultrafioletowe) powoduje nie tylko nadmierne przesuszenie skóry, ale również jest przyczyną raka skóry. Czerniak i rak podstawnokomórkowy to dwa rodzaje nowotworu związanego z przewlekłą ekspozycją na słońce. Pomimo, że silna opalenizna od kilku sezonów nie jest modna, nadal istnieją jej wielcy fani. Dla osób pragnących zachować czekoladowy odcień skóry, wartym wypróbowania jest opalanie natryskowe.

jeden z zabiegów salonu kosmetycznego - opalanie natryskowe

OPALANIE NATRYSKOWE- GARŚĆ INFORMACJI

Opalanie natryskowe stanowi świetną, a przede wszystkim zdrową alternatywę dla długotrwałego przebywania na słońcu. Sam zabieg opalania jest krótki, a jego efekty widoczne są przez kilka kolejnych tygodni. Reakcja aminokwasów naskórkowych z kwasem DHA umożliwia otrzymanie opalenizny zbliżonej do naszego fototypu skóry.

Otulająca ciało mgiełka nanoszona jest na czyste (wcześniej można wykonać peeling) ciało poprzez urządzenie podobne do spryskiwacza. Samo nanoszenie opalizującej substancji (zawiera oprócz DHA, również substancje nawilżające) trwa jedynie 15 minut, a pozostały czas związany jest z wysychaniem naniesionej cieszy.

lifestylowy Administrator