biżuteria

Biżuteria na ślub: o czym pamiętać?
Biżuteria na ślub: o czym pamiętać?
54 lata ago

Biżuteria na ślub: o czym pamiętać?

Wbrew pozorom, biżuteria ślubna dla Panny Młodej pełni bardzo ważną rolę w trakcie tego najważniejszego dnia każdej przyszłej mężatki. Mimo to, wiele z nich całkowicie zapomina o wyborze odpowiednich dodatków i ozdób, porzucając myśl o nich na rzecz innych przygotowań, bądź przekładając ją na późniejszy czas.

Często jednak okazuje się, że jest już zbyt późno, aby poświęcić odpowiednio dużo czasu na wybór biżuterii ślubnej. Jaka więc powinna być rzeczona biżuteria na ślub tutaj?

Wybierz tiarę!

Jednym z najważniejszych wyborów jest tiara. Nie każda Panna Młoda decyduje się na jej założenie, jednakże z jej pomocą można poczuć się niczym księżniczka. Należy nadmienić, że nie będzie ona pasowała do kwiatów we włosach, ale można ją połączyć z welonem.

Ozdób szyję

Dla tych przyszłych mężatek, które mają suknię bez ramiączek, bądź o głębokim wycięciu, polecana jest biżuteria ślubna w postaci naszyjnika. Panna Młoda powinna wybrać ozdobną kolię, bądź ozdobny naszyjnik. Nie warto jednak stawiać na pojedyncze wisiorki, ponieważ te w niedługim czasie po prostu przestaną być widoczne.

A co z pierścionkiem?

Z całą pewnością ważnym tematem jest także wybór pierścionka. Ten jednak jest stosunkowo prosty – nie warto zakładać biżuterii na palce, ponieważ Pan Młody zakłada swojej przyszłej żonie obrączkę. To właśnie ona powinna wyróżniać się na palcu w trakcie ślubu. Można jednak założyć pierścionek zaręczynowy.

lifestylowy Administrator