Moda ślubna

Coraz bliżej ślubu
Coraz bliżej ślubu
52 lata ago

Coraz bliżej ślubu

Miesiące letnie to idealny czas, by powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. Jednak zanim dojdzie do tego pięknego i wyjątkowego dnia, przed parą młodą wiele zadań, które należy wykonać. Na liście spraw do przygotowania jedną z ważniejszych ról zajmują zaproszenia ślubne. Ich wybór to nie lada wyzwanie dla pary młodej, gdyż na rynku występuję szereg różnorodnych wzorów, kolorów oraz kształtów. Jakie są aktualnie obowiązujące trendy w tej kwestii? Poniżej kilka wskazówek. 

1. Zaproszenia kwiatowe

Zaproszenia ślubne w kwiaty cieszą się ogromnym uznaniem wśród narzeczonych. Są niezwykle eleganckie, stylowe oraz pasują do do każdego stylu wesela. Najmodniejsze wzory to te delikatne i subtelne. Zaproszenia ślubne w kwiaty idealnie sprawdzą się w kolorach pudrowego różu, złota, ecrue czy nawet soczystej czerwieni. 

2. Wyjątkowy styl

Pary chętnie poprzez zaproszenia pokazują gościom jaki styl będzie dominował w dzień ich ślubu i wesela. Kolory oraz dodatki na zaproszeniach mogą wskazywać na kolor przewodni wesela. Bardzo stylowo uzupełnić więc je o małą wstążkę lub suszony kwiat. Wygląda ta bardzo oryginalne. 

3. Treść najważniejsza

Oprócz wyglądu zewnętrznego zaproszeń, niezwykle ważnym elementem jest jego wnętrze. W nim pary chętnie umieszczają motto lub wiersz, który opowiada o ich miłości, swoje zdjęcie oraz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące ślubu i wesela. Należy pamiętać więc o czytelnej i wyrazistej czcionce oraz odpowiedniej wielkości napisów, by goście bez problemu odczytali to, co jest w nim napisane.

lifestylowy Administrator