Moda

Czy rozmiar ma znaczenie podczas wyboru plecaka?
Czy rozmiar ma znaczenie podczas wyboru plecaka?
54 lata ago

Czy rozmiar ma znaczenie podczas wyboru plecaka?

Jedno z moich najczęściej zadawanych pytań dotyczących plecaków dotyczy rozmiaru. Każdy chce wiedzieć, jaki jest idealny rozmiar. Żaden rozmiar plecaka nie jest lepszy od innego. Liczy się to, że Twój plecak adidas powinien być proporcjonalny do Twojego ciała. Może to oznaczać plecak 25,40 lub nawet 60 litrów.

Jeśli Twój plecak jest za duży lub za mały, ciężar nie zostanie odpowiednio wyważony i spowoduje ból pleców, a może nawet sprawi, że się przewrócisz. Nie chcesz, aby drapacz chmur wyrastał z twoich pleców, ale nie chcesz też mieć na plecach małej torebki, która jest wyraźnie za mała i przepełniona twoimi rzeczami.

Potrzebujesz plecaka, który jest wystarczająco duży, aby pomieścić tylko trochę więcej niż rzeczy, które w nim nosisz. Jeśli plecak pasuje do wszystkiego, co chcesz, ma trochę dodatkowego miejsca i jest wygodny, to znalazłeś idealny rozmiar plecaka. Producenci sugerowali również rozmiary tułowia i talii dla każdego produkowanego przez siebie modelu, ale odkryłem, że najlepszym sposobem sprawdzenia, czy plecak jest odpowiedni, jest po prostu przymierzenie go.

Należy pamiętać, że im większy jest Twój plecak, tym mniejsze jest prawdopodobieństwo, że będziesz w stanie go nosić w samolocie. Co więcej, ponieważ nie możesz już wnosić płynów w pojemnikach większych niż 100 ml na pokładzie samolotu, jeśli Twoja torba zawiera mydło i płyny, będziesz zmuszony dokładnie przeszukać swoje bagaże. Warto zakupić plecak, który będziesz mógł wykorzystać dosłownie w każdej okazji.

lifestylowy Administrator