galanteria i dodatki

Dewocjonalia- ciekawy pomysł na prezent
53 lata ago

Dewocjonalia- ciekawy pomysł na prezent

Wybierając się na różne uroczystości bardzo często mamy problem z wyborem odpowiedniego prezentu. Oczywiście wszystko zależy od sytuacji, oraz budżetu i znajomości osoby, którą chcemy obdarować. Zatem najlepiej dostosować prezent do okazji, aby nie popełnić faux pas.

Prezent na Pierwszą Komunię Świętą oraz Chrzest

W przypadku kościelnych uroczystości, które pełnią niezwykle istotną rolę w życiu chrześcijan najlepiej sprawdzą się dewocjonalia. Tutaj do wyboru mamy krzyżyki, medaliki, jak i też różańce. Mogą one być wykonane z złota, srebra, a nawet platyny. Na specjalne życzenie klientów robione są grawery. To również doskonałe pamiątki, które są trwałe. Ciekawym pomysłem są także obrazki ze świętymi wykonane ze srebra.

Co kupić starszej osobie?

Wiele osób zastanawia się co kupić seniorom rodu np. z okazji urodzin. A tak na prawdę odpowiedź jest bardzo prosta. Niewątpliwie nie warto kupować czekoladek, gdyż cukier jest szczególnie szkodliwy dla starszych osób. Tutaj warto wybrać dewocjonalia. Mogą to być różańce z drewna, jak i modele z dodatkiem bursztynu. Bardzo popularne są również różańce zakładane na nadgarstek, bądź palec. Innym wyborem są obrazki święte z motywem Anioła Stróża, albo też świętego patrona. Taki prezent na pewno ucieszy twoją babcię i dziadka. Nie musisz nawet wychodzić z domu, gdyż możesz kupić dewocjonalia online za pomocą platform do sprzedaży internetowych.

lifestylowy Administrator