Imprezy i zabawy

Dla kobiet portfele damskie
53 lata ago

Dla kobiet portfele damskie

Wraz z nowym sezonem w sklepach z galanterią damską oraz męską pojawiają się nowe propozycje dla wszystkich tych, którzy są żądni zmian. Ich torebki oraz portfele są w całkiem dobrej kondycji, jednak już im się znudziły i chcą czegoś nowego, z czym będą mogli wyjść na miasto.

Nowy portfel dla kobiet

Obok butów, to torebka i portfel cieszą się sporym zainteresowaniem wśród kobiet. Gdyby zapytać przechodzące kobiety, czy lubią co sezon kupować nowy portfel damski, to większość na pewno opowiedziałaby twierdząco. Dla jednych osób to prawdziwy nałóg, z którego niekoniecznie trzeba się wyrywać. Tym bardziej, że rynek galanteryjny ma nam bardzo wiele do zaoferowania. Nowy portfel dla kobiet to istny must have sezonu, dzięki czemu będą się czuły o wiele lepiej.

Wzory i kolory

W okresie wiosenno – letnim na rynku zaczynają pojawiać się portfele damskie w jasne, żywe kolory. Dla chętnych Pań pojawiają się nawet propozycje w neonowe kolory. Nie każda kobieta jest jednak na tyle odważna, aby zakupić sobie neonowy żółty portfel czy też neonowy pomarańczowy lub neonowy róż. Na pewno rzuciły Wam się w oczy takie propozycje, jednak niekoniecznie chcieliście taki kolor. Wybraliście jednak coś pastelowego. Może stonowany szary lub popularny, pastelowy róż lub zieleń. Zimą takie barwy na cały sezon odchodzą w zapomnienie i nawet w portfelach zaczynają rządzić stonowane kolory, w tym czarny, granat lub brąz.

lifestylowy Administrator