Imprezy i zabawy

Domowy teatr, czyli imprezy tematyczne
Domowy teatr, czyli imprezy tematyczne

maski weneckie

53 lata ago

Domowy teatr, czyli imprezy tematyczne

Imprezy tematyczne pojawiają się od lat i nigdy nie wychodzą z mody. Stroje karnawałowe nadają magicznego klimatu i stylu. W jaki sposób zorganizować taką zabawę i zmobilizować gości do przebrania?

Zaproszenie z pomysłem

Warto wspomnieć o pomyśle dużo wcześniej i rozesłać zaproszenia do znajomych, który poinformuje się, że dana impreza wymaga przebrania. Ważne jest, aby określić, czego dokładnie oczekuje się od gości (z jakiej epoki lub w jakim klimacie mają być stroje). Dzięki temu, każdy z gości będzie mógł odpowiednio wcześnie się przygotować. Dotyczy to zwłaszcza osób, które samodzielnie szyją ubrania.

Skąd czerpać inspiracje?

Na samym początku planowania imprezy można przejrzeć propozycje w internecie. Stroje karnawałowe ze sklepu online mogą być do tego dobrą inspiracją. Przeglądając poszczególne propozycje najlepiej stworzyć listę przebrań, które najbardziej przykuwają uwagę. Dzięki temu można wizualizować sobie, jakie dokładnie stroje będą idealne na wieczorną zabawę w gronie przyjaciół i znajomych.

Domowy teatr dla ludzi z pasją!

Dodatkowym pomysłem jest wcielenie nie tylko swojego wyglądu, ale również odgrywanie roli, którą dana osoba sobie przypisuje: mroczna Lady Makbet, niewinna księżniczka renesansu lub bezwzględny wilkołak. Wszystko to sprawi, że impreza zostanie w pamięci gości na długi czas.

lifestylowy Administrator