Uncategorized

Dyskretna bielizna
53 lata ago

Dyskretna bielizna

Według specjalistów kobieta może posiadać jedną z pięciu kształt pup: okrągłą, kwadratową, trójkątną, w kształcie literki V oraz odwróconego serduszka. Każda z nich ma swoje wady i zalety, zaś odpowiedni dobór bielizny majtek czy też mini stringów (zob. tutaj) podkreśli to co trzeba, zakrywając jednocześnie niedoskonałości, o ile takie mają miejsce.

Pupa kwadratowa

Kobieta obdarzona kwadratową pupą powinna wybierać majtki płytkie oraz mini stringi. Kwadratowa pupa jest także zazwyczaj płaska, więc należy unikać fig czy szortów, które dodatkowo ją spłaszczają. Majteczki trójkątne mogą wpłynąć na optyczny pozytywniejszy obraz całości.

Kręgle i pełne pupy

Kobieta posiadająca pełną i okrągłą pupę powinna się zdecydować na zabudowaną bieliznę, niekiedy o rozmiar większych. Kontur pośladków będzie poprawiony poprzez używanie majteczek ze szwem na środku.

Pupa w kształcie literki V
W przypadku pupy w kształcie litery V należy wybierać majtki z odpowiednią zabudową, by nadać pupie inny kształt i podciągnąć pośladki nieco do góry.

Pupa trójkątna

Trójkątny kształt pupy świetnie się prezentuje w majtkach typu bikini lub tango. Kobieta z tym rodzajem pupy ma zazwyczaj również szerokie biodra, więc powinna wybrać bieliznę bez koronek, które mogą być bardzo niewygodne i wbijać się w ciało. Dla wygody można zdecydować się na bardziej zakryte stringi.

Pupa o kształcie odwróconego serca

Pupa o kształcie odwróconego serca najlepiej będzie wyglądać w majtkach o dłuższych nogawkach typu hipsterki lub biodrówki, których nogawki zaczynają się pod pośladkami, co da uczucie ciągłego ich uniesienia.

lifestylowy Administrator