Akcesoria kuchenne

Jak wybrać dobry termos do szkoły dla dziecka?
Jak wybrać dobry termos do szkoły dla dziecka?

termos dla dzieci

53 lata ago

Jak wybrać dobry termos do szkoły dla dziecka?

Termos dla dziecka to dobra inwestycja na cały rok. Nie tylko w czasie jesienno-zimowej aury, która sprawia, że człowiek (nawet ten mały) marzy o tym, aby napić się czegoś ciepłego. To także dobry produkt, który doskonale sprawdza się podczas wiosenno-letnich upałów, ponieważ można w nim trzymać zimną, źródlaną wodę do picia. Na co należy zwrócić uwagę, decydując się na zakup termosu do szkoły?

Właściwości termosu

Oto kilka najważniejszych właściwości, które powinny przykuć uwagę bacznego rodzica:

  • sposób picia – na początek, na etapie klasy 1-3 dobrym termosem okaże się ten, który umożliwia bezpośrednie napojenie się. Uniemożliwi to rozlanie się płynu na boki. W przypadku starszych dzieci, które mają nieco więcej pewności w swoich ruchach, można zdecydować się na termos dla dzieci z nettrading.pl ze specjalnie wyodrębnionym kubkiem.
  • pojemność – taka zalecana pojemność to 500-700ml. Dzieci nieco starsze, które więcej czasu spędzają w szkołach, mogą korzystać z termosów, których pojemność dochodzi do 1l.
  • utrzymywanie temperatury – nalewając ciepłej herbaty do środka rodzic nie chciałby, aby po godzinie była ona już kompletnie zimna. Warto postawić na taki model, który jest w stanie przez kilka godzin utrzymać wysoką temperaturę napoju. Takie minimum to 6 godzin.
  • wygląd termosu – termos dla dzieci do szkoły musi im się podobać. Może i nie jest to najważniejsza cecha, ale można mieć pewność, że dziecko będzie chętniej korzystało z czegoś, co przypadnie mu do gustu. W przypadku młodszych pociech na pewno idealnie spisywać się będą te produkty z nadrukiem ulubionych bohaterów.

lifestylowy Administrator