Do biura

Jak zdobyć tanią drukarkę z tanimi tuszami
Jak zdobyć tanią drukarkę z tanimi tuszami

drukarka

54 lata ago

Jak zdobyć tanią drukarkę z tanimi tuszami

Dzisiejsze drukarki wielofunkcyjne są tak przystępne dzięki pojawieniu się tanich wkładów do drukarek atramentowych innych firm. Większość producentów sprzedaje wstępnie napełnione zestawy wkładów do swoich modeli, a niektórzy oferują nawet indywidualne butelki do uzupełniania tańszych atramentów. Tańszy atrament marki oznacza niższy koszt za stronę, co ułatwia utrzymanie się w budżecie. Przy odrobinie cierpliwości można uzyskać wysokiej jakości drukarkę w świetnej cenie.

Szukaj odnowionych drukarek

Jeśli Twoim pierwszym wyobrażeniem o taniej drukarce jest stary, poobijany model, czeka Cię miła niespodzianka. Wiele drukarek można kupić używanych jako modele odnowione (przykładowe modele znajdują się na stronie drtusz.pl). Te często mają problemy kosmetyczne, które zostały naprawione lub sprzedawca wymienił pewne części, aby drukarka działała ponownie. Jeśli drukarka jest nadal na gwarancji, sprzedawca prawdopodobnie przyjmie ją z powrotem. Te drukarki są często w cenie niższej niż nowe drukarki i pochodzą z tych samych funkcji i jakości, które można oczekiwać od nowej drukarki. Istnieje kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie odnowionych drukarek. Czy jest to niezawodny model? Ile lat ma drukarka? Czy jest w dobrym stanie?

drukarka

Sprawdź w internetowych drukarniach

Inną tanią opcją drukowania są strony internetowe do drukowania, takie jak Snapfish, Zazzle lub Shutterfly. Strony te drukują przedmioty, które zakupiłeś w przeszłości. Dzięki tym witrynom możesz wydrukować wszystko, od wizytówek po zaproszenia ślubne. Możesz również uzyskać niestandardowe rozmiary przedmiotów, takich jak plakaty, t-shirty i czapki. Strony te są świetną opcją, jeśli masz wiele przedmiotów, które potrzebujesz wydrukować, lub jeśli chcesz wydrukować coś, co jest zbyt duże lub małe dla komercyjnej drukarni. Wiele stron oferuje powtarzające się zamówienia z rocznym i miesięcznym powtarzającym się rozliczeniem. Oznacza to, że wystarczy skonfigurować automatyczną płatność na konto bankowe z tą samą kwotą co miesiąc.

lifestylowy Administrator