biżuteria

Modna biżuteria w Polsce
Modna biżuteria w Polsce
52 lata ago

Modna biżuteria w Polsce

Polska biżuteria jest coraz popularniejsza wśród polskich kobiet. Warto przyjrzeć się obecnym trendom i przejrzeć ofertę biżuterii polskich marek. Szeroki wybór może przyprawić niejedną panią o zawroty głowy. Na rynku dostępna jest biżuteria oszczędna w wyrazie lub bogato zdobiona. Warto przyjrzeć się także biżuterii ręcznie robionej lub w stylu vintage.

Biżuteria 2021

Modna polska biżuteria w 2021 roku jest poniekąd kontynuacją trendów z 2020 roku. Coraz chętniej noszone są dużych rozmiarów naszyjnik we wzór łańcucha, ciężki chokery, a także kolczyki XXL. W opozycji do tego stoją trochę bardziej subtelne projekty, jak na przykład delikatne pierścionki z małymi oczkami czy kolczyki z małymi zawieszkami. Modna biżuteria to także kilka nowości, które w ekspresowym tempie podchwyciły zarówno sklepy jubilerskie, jak i różne sieciówki. Nareszcie w zapomnienie odchodzi umowny zakaz łączenia złota ze srebrem. Zestawienie tych dwóch kolorów może wyglądać bardzo ciekawie, stylowo – o ile zachowa się stosowny umiar. Jeśli mowa o pierścionkach, naszyjnikach czy bransoletkach, to panuje obecnie pełna dowolność. Nie jest ciężko znaleźć biżuterię, jednak tą która idealnie pasuje do nowych stylizacji jest ciężej, modna biżuteria w Marko może okazać się rozwiązaniem problemów, warto więc poznać ich ofertę.

Naszyjnik łańcuch

Pokazy modowe ponownie zdominowały naszyjniki w formie łańcucha. Pojawiły się m.in. u Vuitton, Sacai czy Hermès. Na rynku można kupić świetnie zrobione naszyjniki z motywem łańcucha – grubego oraz cienkiego. Takie rozwiązania można znaleźć w praktycznie każdej sieciówce. Jest to obecnie niesamowicie popularny łańcuch. Warto też wspomnieć o kaskadowych naszyjnikach, które aktualnie są hitem sezonu. Są przystępne cenowo i zostały wykonane w 70 procentach z mosiądzu, a pozostałe 30 procent to stal. Taki rodzaj naszyjnika prezentuje się bardzo solidnie – pojawia się także modny motyw łańcucha. W sprzedaży pojawił się naszyjnik z niebieskimi kulkami, idealnie wpisujący się w modowe trendy.

lifestylowy Administrator