Uncategorized

Modne obrączki ślubne
54 lata ago

Modne obrączki ślubne

Wśród ślubnych przygotowań szczególne miejsce zajmuje etap wyboru obrączek ślubnych. To właśnie one są tym jakże ważnym symbolem związania się na całe życie, na dobre i na złe. Zwykle większość par poświęca zatem sporo uwagi, by znaleźć wymarzone obrączki ślubne, które będą nosić z prawdziwą przyjemnością. Jakie obrączki podbiją serca młodych par w tym roku?

Złote obrączki ślubne

Od zawsze prym wiodą złote obrączki ślubne. Dawniej głównie ze złota w odcieniu żółtym, od kilku już lat jednak nie jest to tak oczywiste, a wzięciem cieszą się również te w innych odcieniach złota. Szczególnie lubiane ostatnio jest złoto różowe, choć i białe wciąż mocno się trzyma. Zwykle para młoda decyduje się na model, w którym obydwie obrączki trochę się różnią. Męska jest prosta i klasyczna, bez jakichkolwiek zdobień. Damska zaś jest ozdobiona cyrkoniami lub brylantami, w zależności od wybranej półki cenowej. Oczywiście można zdecydować się na dwie identyczne obrączki, jednak kobiety często preferują te udające wręcz pierścionek.

Grawer

Świetnym pomysłem, tak często zresztą wybieranym przez młodych, jest grawer z wyznaniem, imieniem współmałżonka lub datą ślubu, wykonany od wewnętrznej strony obrączki. W bardzo wielu salonach jest on wykonywany już w cenie ślubnej biżuterii. Pary decydują się zatem na ten salon, w którym otrzymają najniższą cenę. Nie da się bowiem ukryć, że ślub i wesele generuje tak wiele wydatków, że każda oszczędność jest w cenie. Czasami nawet znacznie taniej można zamówić wykonanie obrączek z posiadanego w domu złota, niż kupić je już gotowe w markowych sieciowych salonach.

lifestylowy Administrator