Hobby

Najciekawsze gadżety z Harrego Pottera
Najciekawsze gadżety z Harrego Pottera
55 lat ago

Najciekawsze gadżety z Harrego Pottera

Harry Potter jest jedną z serii filmowych, która zgromadziła naprawdę pokaźną rzeszę fanów. Właśnie dla nich stworzone zostały najróżniejsze akcesoria związane z tymi filmami. Jakie są najciekawsze gadżety z Harrym Potterem?

Czapki z herbami domów

Niezwykle interesującym, a do tego też bardzo praktycznym przykładem akcesoriów, są czapki zimowe z nadrukami w postaci herbów jednego z czterech domów obecnych w szkole czarodziejów (np. Gryffindoru czy Hufflepuffy). Są one również dostosowane kolorystycznie do barw danego domu, tak by w pełni oddawać jego charakter.

Lampka o kształcie złotego znicza

Kolejnym praktycznym gadżetem jest mała lampka montowana na klips w kształcie znanego z filmu złotego znicza. Znicz jest przymocowany do sprężyki, a światło przechodzące przez obudowę ma przyjemną, ciepłą, złotą barwę.

Długopisy w kształcie różdżek

Akcesoriami, które szczególnie lubią dzieci, są długopisy szkolne w kształcie czarodziejskich różdżek. Oprócz oczywistego przeznaczenia takiego przedmiotu, czyli pisania, może być on również używany przez dziecko do zabawy w czarodziejów i rzucanie magicznych zaklęć.

Fasolki wszystkich smaków Bertiego Botta

Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych elementów tej serii filmowej. Są to słodkości w postaci małych żelek o najróżniejszych, często nawet najbardziej niespodziewanych smakach. Wśród smaków znajdują się zarówno te standardowe, jak smak wiśni, cytryny, czy arbuza, ale również te niestandardowe i mniej spotykane, jak smak cynamonu, czarnego pieprzu, czy kiełbasy.

Gadżety z Harrym Potterem dostępne na stronie https://www.frogles.pl/pol_m_Licencje_Gadzety-Harry-Potter-330.html

lifestylowy Administrator