Hobby

Nasiona marihuany automaty: podobieństwo do zwykłych i ich zalety
Nasiona marihuany automaty: podobieństwo do zwykłych i ich zalety

nasiona automaty

52 lata ago

Nasiona marihuany automaty: podobieństwo do zwykłych i ich zalety

Nasiona automaty przynoszą zupełnie nowy poziom wygody w przemyśle marihuany. Korzyści są oczywiste: szybszy wzrost, bardziej przystępne produkty i bardziej spójne plony.  Ale jest w tym coś więcej. Nasiona automatycznie kwitnące rewolucjonizują sposób, w jaki konopie są uprawiane, hodowane i konsumowane. Minęły już czasy czekania miesiącami na kiełkowanie i uprawiania roślin na zewnątrz. Nasiona automatycznie kwitnące pozwalają hodowcom na rozpoczęcie uprawy marihuany w ciągu kilku tygodni od zakupu – bez wyrzucania tysięcy na materiały i sprzęt.

Jaka jest różnica, jeśli chodzi o nasiona automaty i zwykłe?

nasiona marihuany automaty

Różnica między nasionami marihuany jest subtelna i zwykle jest pomijana. Nasiona marihuany z odmian regularnych i nasiona marihuany automaty są nie do odróżnienia, ponieważ dają taką samą ilość THC i CBD. Jednak oba typy nasion różnią się pod względem wydajności. Regularne nasiona marihuany są zazwyczaj powolne w uprawie i dają mniejsze plony, podczas gdy nasiona automatycznie kwitnące dają więcej kwiatów w krótszym czasie.

Jakie zalety gwarantują nasiona marihuany automaty?

Marihuana automatycznie kwitnąca jest niemodyfikowana genetycznie i ma wiele zalet. Rośnie szybciej niż tradycyjne odmiany, ale przy zachowaniu tych samych właściwości. Hodowcy, którzy używają odmian automatycznie kwitnących, często są w stanie zebrać więcej roślin w jednym cyklu uprawy, co zmniejsza ogólne koszty. Autoflowering produkuje nieco mniejsze kwiaty, które dłużej zachowują swój aromat. Rośliny rosną szybciej, ponieważ liście rosną szybciej, co pozwala im na dostęp do pochłonięcia większej ilości energii świetlnej, która jest niezbędna do prawidłowego wzrostu. Koszty energii związane z uprawą są niższe.

lifestylowy Administrator