Hobby

Nauka niemieckiego online
Nauka niemieckiego online
53 lata ago

Nauka niemieckiego online

Stacjonarne kursy językowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą poprawić swoje umiejętności w zakresie posługiwania się danym językiem. Zajęcia takie odbywają się w grupach bądź indywidualnie z lektorem. Jednak co w momencie, gdy ograniczenia czasowe uniemożliwiają nam podjęcie takiej nauki w systemie stacjonarnym?

Z myślą o takich osobach powstała między innymi nauka języka niemieckiego online https://edoo.pl/niemiecki/.

100% online – 100% wygody

Nauka niemieckiego online to nie tylko odbieranie gotowych materiałów od wykładowców i testowanie zdobytej w oparciu o nie wiedzy. Lektorzy i native speakerzy w sposób szczególny zwracają uwagę na praktyczne umiejętności posługiwania się językiem, jakie zdobywa każdy kursant w trakcie nauczania zdalnego. W ich skład wchodzi:
– formułowanie zdań i wyrażeń zróżnicowanych składniowo,
– rozumienie ze słuchu,
– rozumienie czytanego tekstu,
– prawidłowe akcentowanie poszczególnych wyrazów.


Aby mieć pewność, iż przekazywana przez wykładowców wiedza jest w należyty sposób przyswajana przez słuchaczy, większość zajęć odbywa się na czatach wideo; dzięki temu każdy z kursantów wchodzi w bezpośrednią interakcję z lektorem i/lub pozostałymi słuchaczami kursu.

Płatności za szkołę językową online

Każda ze szkół językowych dostępnych na polskim rynku ma swój własny regulamin, w oparciu o który wyszczególniono cenniki usług oraz sposób i częstotliwość wnoszenia opłat za uczestnictwo w kursach językowych online. Większość z nich posiada w ofercie kilka opcji płatności – jednorazowo za cały semestr lub w systemie ratalnym (kwota rozłożona na 3, 6 lub 12 miesięcznych rat). Niektóre z nich dzięki pakietom dofinansowań regionalnych i unijnych może zaoferować słuchaczom szereg ulg i zniżek na naukę języka niemieckiego online lub w trybie stacjonarnych (szczegóły promocji na stronach poszczególnych szkół językowych).

lifestylowy Administrator