Hobby

Nie tylko Pikachu, co jeszcze mają do zaoferowania kultowe Pokemony?
Nie tylko Pikachu, co jeszcze mają do zaoferowania kultowe Pokemony?
52 lata ago

Nie tylko Pikachu, co jeszcze mają do zaoferowania kultowe Pokemony?

Pokemony to japońska franczyza z długą historią, która zapisała się na kartach popkultury. Najpopularniejszymi dziełami z tej marki są głównie gry komputerowe i serial anime pod tytułem Pokémon. Wszechobecne gadżety Pokemon, które pozwalają na przykład na wejście w posiadanie własnego Pokemona.

Urocze stworki

Pokemony wyróżniają się swoim unikatowym wyglądem na tle innych stworzeń, które występują w kulturze masowej. Nie są atrakcyjne tylko z ich uroczego dla fana wyglądu, ale również różnorodnych zdolności. W skład wyjątkowych Pokemonów poza Pikachu wchodzi na przykład:
-Bulbasaur,
-Charizard,
-Charmeleon,
-Venusaur,
-Charmander.
To tylko garstka przedstawicieli tej nadal rozwijającej się franczyzy. Wcześniej wspomniany urok tych stworków sprawia, że obok gadżetów Pokemon nie można przejść obojętnie.

Filmy

Pokemony to nie tylko gry komputerowe i seriale. Franczyza posiada w swoich granicach również filmy pełnometrażowe. Ten dział reprezentują takie dzieła kultury masowej jak:
-Pokémon: Zemsta Mewtwo,
-Pokémon 2: Uwierz w swoją siłę,
-Pokémon 3: Zaklęcie Unown,
-Pokémon 4: Głos lasu,
-Pokémon 5: Bohaterowie.
Wcześniej wymienione filmy pełnometrażowe to nie wszystkie, które powstały. Jest to zaledwie kilka, pierwszych produkcji, które ukazały się na rynku już jakiś czas temu. Jakimś cudem magia świata przedstawionego Pokemon nadal trwa i wierni fani trwają przy tej franczyzie już od długich dekad. Nie przeszkadza to jednak pojawianiu się nowych fanów, którzy dopiero odkrywają fenomen Pokemonów.

Gadżety Pokemon dostępne na Frogles.pl

lifestylowy Administrator