Moda ślubna

Niebanalne życzenia ślubne
54 lata ago

Niebanalne życzenia ślubne

Wstąpienie na nową, wspólną drogę życia to dla narzeczonych jeden z najważniejszych momentów w życiu. Zazwyczaj starają się, by móc tę chwilę celebrować wraz z zaproszonymi gośćmi. Ci z kolei odwdzięczają się za możliwość uczestniczenia w tym podniosłym wydarzeniu, składając młodej parze szczere życzenia.

Życzenia ślubne – jak pisać?

Przede wszystkie, w pisanie życzeń należy włożyć trochę serca i zastanowienia. Cała sztuka nie polega na wręczeniu świeżo upieczonym małżonkom zwykłej kartki z przepisanymi z sieci wierszykami. Przed napisaniem życzeń trzeba się zastanowić, co tak właściwie chce się powiedzieć młodej parze na początku ich nowej, życiowej drogi. Może być to rada na wspólne życie, mądry cytat lub zwyczajnie – szczere słowa prosto z serca.

para młoda w trakcie ślubu

Oryginalna forma życzeń

Życzeń ślubnych wcale nie trzeba umieszczać na standardowej kartce ślubnej. mogą one przybierać różną, nawet najbardziej oryginalne formy. Piękną pamiątką mogą być dla młodych życzenia wygrawerowane w krysztale lub drewnie. Życzenia ślubne z powodzeniem można oprawić w ramkę lub umieścić w pamiątkowym albumie. Wybranie takiej ich formy będzie dla młodych znakiem, że gość włożył trochę zachodu w to, by pokazać im, że ich ślub jest dla niego ważny.

Przeczytaj więcej o życzeniach ślubnych w tym wpisie na blogu RozsądnePannyMłode.pl

lifestylowy Administrator