Uroda

Noszenie hybryd
Noszenie hybryd

hybrydy

54 lata ago

Noszenie hybryd

Piękny wygląd w szybkim czasie

Każda kobieta, która lubi dbać o swój wygląd, ale nie chce poświęcać na to zbyt wiele czasu, powinna zastanowić się nad stylizacją hybrydową, która pozwoli cieszyć się pięknymi paznokciami przez kilka tygodni. Jak to jest możliwe?

Trwałe lakiery hybrydowe mogą pozostać w niezmienionym stanie nawet przez 4 tygodnie, bez obaw o nieestetyczne odpryski. Hybryda to lakier utwardzany światłem UV już w 30 sekund!

Hybryda krok po kroku

Podstawą w przypadku nałożenia hybrydy jest spiłowanie, zmatowienie i odtłuszczenie płytki paznokcia. Kolejny krok to nałożenie bazy. Rynek oferuje wiele rodzajów baz. Warto postawić na taką, która zawiera witaminy, ponieważ pozwoli zadbać o utrzymanie płytki w dobrej kondycji.

Hybrydowe lakiery to najlepsza opcja na szybką, niedrogą i przede wszystkim trwałą stylizację paznokcia. W skali miesiąca pozwoli zaoszczędzić naprawdę wiele czasu, a jej samodzielne wykonanie będzie najlepszą inwestycją, która w szybkim czasie się zwróci.

Piękny wygląd kobiety to nie tylko dobrany makijaż, fryzura czy modny strój. To także detale takie jak piękny i równomierny kolor paznokci i ich piękny kształt. Nie ma bowiem nic gorszego of zaniedbanej, przebarwionej płytki. Warto zadbać o swoje dłonie już dziś. Miliony domowych sposobów z użyciem codziennych produktów pozwolą na niedrogie dbanie o paznokcie i stworzy dobrą bazę pod lakier hybrydowy.

lifestylowy Administrator