Moda

Parasolki na każdą pogodę
54 lata ago

Parasolki na każdą pogodę

Deszcze, wichry są często odbierane jako niechciana aura pogodowa. Można zatem wyposażyć się w odpowiadające akcesorium – parasolkę, która będzie sprzyjać polepszeniu natroju, jak i pozytywnie wpłynie na przebieg spaceru na powietrzu.

Budowa ma znaczenie

Parasolki są różne, toteż występują w typach:

– w pełni automatycznych,
– półautomatycznych,
– długich lasek

Każda z nich wyposażona jest w stelaż, który jest wykonany z aluminium lub z włókna szklanego. Duże znaczenie ma ilość żeber jaka znajduje się pod czaszą. Warianty, które mają ich mniej – sprawdzą się w przypadku lekkich mżawek, a te, które mają ich więcej i są jeszcze bardziej sztywne – świetnie ochronią w czasie mocniejszej nawałnicy. Do wyboru jest także kształt rączki w formie litery „J”, lub gałki. Dodatkowe jest umieszczenie przy rączce dodatkowego paska lub smyczy. Poliestrowy materiał jest wykonany bardzo solidnie, co przekłada się na nieprzeciekanie.

Fajny design

Szarobura pogoda wcale nie musi być nudna. Klasyczne czarne parasole są bardzo uniwersalne, lecz te kolorowe mogą rozweselić i wyzwolić optymizm. Można także swoiście zaszaleć i wybrać wzór w kropki, koronkę, czy tęczowe paski. Rozpoznanie będzie szybkie, a właściciel zadowolony, że się wyróżnia z tłumu. Właściwie dobrany parasol będzie mógł towarzyszyć zawsze wtedy, gdy pogoda nie dopisze. Duże znaczenie ma to ile zajmuje miejsca, tak, by można go było zawsze mieć przy sobie.

lifestylowy Administrator