biżuteria

Pierścionek z białego złota, czy może z żółtego?
Pierścionek z białego złota, czy może z żółtego?

pierścionek z białego złota

54 lata ago

Pierścionek z białego złota, czy może z żółtego?

Kupowanie i wręczanie wybrance swojego życia pierścionka zaręczynowego to z całą pewnością jedna z najważniejszych chwil w życiu każdego mężczyzny. Nic zatem dziwnego, że każdy z nich chce, aby była to chwila zrealizowana w sposób jak najbardziej odpowiedni i zgodny z gustem jego kobiety. Wielu z panów ma jednak problem, czy wybrać pierścionek z białego złota, czy z żółtego?

Pierścionki zaręczynowe białe złoto — jak powstają?

Każdy doskonale wie, że złoto posiada żółty, bardzo charakterystyczny kolor. Jak zatem powstają pierścionki zaręczynowe z białego złota? Jak to jest możliwe? Odpowiedź w tym wypadku jest znacznie prostsza, niż się wydaje.
Złoto jest metalem zbyt miękkim, aby można był wykonywać biżuterię tylko z niego. Niezbędne jest wymieszanie go z innymi, twardszymi metalami. W zależności od tego, jaki dodatek się zastosuje, może się zmienić jego barwa. W wyniku dodania do złota warstwy rodu przybierze ono charakterystyczny biały kolor.

Pierścionek zaręczynowy białe złoto — czy to doby wybór?

Najważniejszą sprawą podczas kupowania swojej — miejmy nadzieję — przyszłej żonie pierścionka zaręczynowego, jest zadbanie o to, aby był on zgodny z jej gustem. Jeśli partnerka ceni sobie minimalizm oraz jest kobietą z natury niezależna, z pewnością pierścionek z żółtego złota wydaj jej się zbyt banalny i oklepany. Idealnie w jej gust natomiast trafi pierścionek z białego złota https://ergold.pl/78-piersconki-biale-zloto , który swoją wyjątkowością i niebanalnym wyglądem, na pewno będzie się rewelacyjnie prezentował na jej palcu.

lifestylowy Administrator