biżuteria

Pierścionek z szafirem – idealna propozycja na oświadczyny
54 lata ago

Pierścionek z szafirem – idealna propozycja na oświadczyny

Zaręczyny to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Każdy mężczyzna powinien dokładnie przemyśleć wybór pierścionka, aby spełnić wszystkie oczekiwania swojej wybranki. Nie może być to wybór zbyt pochopny. Warto poznać co symbolizują różne kamienie, tak aby wybrać ten, który będzie idealnie pasował do związku. Pierścionek zaręczynowy to niezwykle ważny symbol, który ma na celu potwierdzenie prawdziwego i szczerego uczucia. Jaki model wybrać?

Ponadczasowa klasyka

Pierścionek z szafirem  ze sklepu Marko jest połączeniem wysokiej klasy, a także trwałości. Szafir ma za zadanie umacniać i zacieśniać więzy, tak aby związek był zgodny i udany. Ponadto prezentuje się on wyjątkowo efektownie, co zadowoli nawet najbardziej wymagających. Dodatkowym atutem jest wyrafinowane wzornictwo, obok którego ciężko przejść obojętnie. Pomimo tego pierścionki z szafirem pozostają subtelne. Nie tworzą efektu tandety, dzięki czemu można dopasować je do każdej stylizacji – nie tylko wieczorowej, ale również codziennej. Jest to ważne, ponieważ pierścionek zaręczynowy z założenia powinno nosić się przez cały czas.

Odpowiedni rozmiar

Oczywistym jest, że nawet najpiękniejszy pierścionek z szafirem nie zadowoli wybranki, jeśli będzie posiadał nieodpowiedni rozmiar. Należy zadbać o to, aby przed zakupem zmierzyć palec ukochanej. Mniejszym problemem jest zakup zbyt dużego pierścionka – zawsze można go zwęzić. Gorzej jest w przypadku za małego rozmiaru. Wymiana nie zawsze wchodzi w grę, ponieważ Panowie kupują pierścionek nawet rok, czy dwa lata wcześniej przed oświadczynami.

lifestylowy Administrator