konferencje

Pomysły na spersonalizowane słodycze
Pomysły na spersonalizowane słodycze

czekoladki reklamowe2

52 lata ago

Pomysły na spersonalizowane słodycze

Jeżeli działasz w szeroko rozumianym marketingu z pewnością nie jest Ci obca koncepcja słodyczy reklamowych. Ten świetny sposób na zakotwiczenie się w świadomości potencjalnych konsumentów oferowanych przez nas dóbr może być również skierowany do naszych partnerów biznesowych. Warto więc zastanowić się, jakie spersonalizowane słodycze reklamowe możemy nabyć.

Słodycze reklamowe

Do wyboru mamy niemalże każdy słodycz, jaki przyjdzie nam do głowy od żelek, batoników, cukierków na gumach do żucia kończąc. Najpopularniejsze z nich są czekoladki reklamowe. W przeciwieństwie do innych słodyczy te pasują do każdej sytuacji i mogą być zaoferowane każdemu klientowi i każdemu partnerowi biznesowemu. Dlatego zastanówmy się jakie czekoladki będą najlepsze.

3 pomysły na czekoladowe słodycze

  1. Medale czekoladowe — to świetny rodzaj czekoladek reklamowych, które możemy skierować do każdej grupy. Sprawdziłby się idealnie jako element sponsorowanego przez firmę konkursu. Medalik wraz z logiem z pewnością pozytywnie zapisze się w świadomości uczestników oraz ich bliskich.
  2. Czekoladowa wiadomość — może to być bombonierka lub tabliczka czekolady z odseparowanymi kostkami, na których zapiszemy poszczególne litery wiadomości, przykładowo hasło reklamowe lub umieścimy na nich logo. Jeżeli szczególnie zależy nam na wyglądzie, to takie czekoladki reklamowe można umieścić w drewnianym opakowaniu.
  3. Klasyczne czekoladki — dobrym rozwiązaniem mogą być niewielkie czekoladki zawinięte w papier z nadrukowanym logiem.
lifestylowy Administrator