Telefony

Smartfony Galaxy S7 to ciekawe propozycje na gwiazdkowy prezent
4 years ago

Smartfony Galaxy S7 to ciekawe propozycje na gwiazdkowy prezent

Przy okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, wiele osób na pewno liczy na to, że znajdzie pod choinką smartfon. Jest to bez wątpienia jeden z najbardziej pożądanych i oczekiwanych obecnie typów prezentów. Oczywiście, każdy chciałby otrzymać jeden z najbardziej zaawansowanych modeli, z tzw. najwyższej półki. Chcąc sprawić komuś właśnie taki prezent, można zakupić któryś ze starszych modeli, które są zdecydowanie tańsze, a równie dobre. W przypadku smartfonów Samsung takimi modelami są smartfony Galaxy S7.

Galaxy S7 ciekawą alternatywą dla najnowszych modeli

Choć firma Samsung wypościła już na rynek model oznaczony numerem osiem, to jego poprzednik, czyli Samsung Galaxy S7, wciąż może poszczycić się specyfikacją, która plasuje go w czołówce smartfonów dostępnych obecnie na rynku. Dla większości osób, nawet najbardziej wymagających użytkowników, będzie to telefon, który doskonale się sprawdzi. Czy będzie to standardowy Galaxy S7 Black, czy bardziej ekstrawagancki Galaxy S7 Edge Silver, na pewno nie będzie gorszy od najnowszego modelu, a będzie przy tym znacznie bardziej przystępny cenowo.

Samsung tradycyjny czy w wersji Edge?

Choć standardowy Samsung, jak np. Galaxy S7 Black, z serii Galaxy S jest jednym z najbardziej zaawansowanych smartfonów na rynku, to koreańska firma zaproponowała swoim fanom również wersję smartfonów bez ramki, o zakrzywionym ekranie. Takim modelem jest np. Samsung Galaxy S7 Edge Silver, który z powodzeniem można wciąż kupić na rynku. Którykolwiek z tych modeli na pewno sprawi radość osobie, która znajdzie go pod choinką.

lifestylowy Administrator