Ubranie i bielizna

Stanik na każdą okazję?
53 lata ago

Stanik na każdą okazję?

Pomimo tego, że niemal każda z nas posiada w swojej szafie przynajmniej kilka różnych rodzajów biustonoszy, to również niemal każda z nas ma swój ulubiony stanik, w którym czuje się najbardziej komfortowo oraz najbardziej kobieco. Niezależnie czy będzie to stanik półusztywniany, stanik miękki czy bardotka, najważniejszy jest komfort użytkowniczki, podtrzymywanie piersi oraz ich odpowiednie modelowanie.

Staniki są coraz lepsze!

Producenci na każdym kroku dbają o to, aby wypuszczane przez nich na rynek kolejne modele biustonoszy były coraz lepsze i coraz lepiej sprawdzały się w swojej podstawowej funkcji. Jeżeli idzie to w parze z wyglądem danego stanika, to zawsze będzie to strzałem w dziesiątkę!

Magic Wire, czyli co?

Popularne ostatnimi czasy pojęcie Magic Wire jest tak de facto technologią jednego producenta – Triumph. To właśnie między innymi  w modelu Triumph Amourette 300: https://triumfomania.pl/biustonosze/amourette-300-w odnajdziemy innowacyjną technologię polegająca na użyciu elastycznych fiszbinów, które nie posiadają w swoim składzie żadnego metalu. Przekłada się to na komfort noszenia – jak podkreśla wiele użytkowniczek najnowszej serii tego producenta. Czy będzie tak jednak w każdym przypadku? Trzeba spróbować i przymierzyć stanik samodzielnie!

lifestylowy Administrator