Moda

Szlafrok męski – czy warto kupić?
Szlafrok męski – czy warto kupić?

szlafrok męski

54 lata ago

Szlafrok męski – czy warto kupić?

Wielu panów uważa, że szlafrok męski to coś, co jest zbędne w ich garderobie. Nic bardziej mylnego. Dobrze dobrany, wygodny i przyjemny w dotyku szlafrok męski zapewni komfort i przyjemne doznania. Może skutecznie zastąpić dres i stać się ulubioną stylizacją na leniwe wieczory.

Dlaczego warto?

Warto mieć w swojej łazience szlafrok męski, np. podczas wizyty gości. Ten element garderoby, jest długi, posiada pasek, więc okrywa wszystko to, co dany mężczyzna chce zakryć. Można bez problemu przejść z łazienki do pokoju. Warto posiadać w swojej szafie zapasowy szlafrok dla gości. Podczas niespodziewanej wizyty, można zaproponować go odwiedzającym. Szlafrok męski to także obowiązkowa pozycja w walizce na wyjazd. Dzięki niemu, poruszanie się po pokoju hotelowym będzie z pewnością bardziej komfortowe.

szlafrok męski

Zalety

1) Styl – szlafrok męski z szykownym haftem będzie prezentował się bardzo szykownie. Ciekawym rozwiązaniem są te z podwijanymi rękawami. Szlafroki męskie wykończone ozdobną, dekoracyjną nicią oraz pikowanym kołnierzem dodatkowo prezentują się luksusowo.

2) Komfort – wykonany z wysokiej jakości bawełny, niebywale miękki i przyjemny w dotyku szlafrok męski poprawia samopoczucie. Dodatkowo można skutecznie zastąpić nim ręczniki. Chłonny materiał wciągnie nadmiar wody.

3) Funkcjonalność – ciepły i dobrze wykonany szlafrok męski doskonale chroni przed chłodem i zimnem. Dodatkowo warto zakupić ten z kieszeniami. Dzięki nim schowamy najpotrzebniejsze rzeczy, np. idąc do hotelowego SPA bądź sauny.

lifestylowy Administrator