Uncategorized

Trampki damskie na każdą okazję
Trampki damskie na każdą okazję

trampki damskie

53 lata ago

Trampki damskie na każdą okazję

Trampki są popularnym rodzajem butów już od pokoleń. Dawniej jednak kojarzyły się głównie z obuwiem szkolnym albo domowym. Nie świadczyły o podążaniu za trendami, ale były tanie i wygodne, dlatego niemal każdy posiadał choć jedną parę. Obecnie trampki są modnym elementem stylizacji na dosłownie każdą okazję. Zakładają je dzieci, kobiety i mężczyźni. Różnorodność modeli na rynku pozwala dobrać odpowiedni fason, wzór i kolor każdemu, kto jest ich miłośnikiem.

Rodzaje trampek dla kobiet

W sklepach obuwniczych trampki damskie są niezwykle popularne już od wielu sezonów. Wciąż powstają nowe modele, a marki prześcigają się w projektowaniu oryginalnych produktów. Trampki dla kobiet możemy podzielić na kilka rodzajów:

– klasyczne, niskie trampki sięgające przed kostkę

– wysokie trampki, które kończą się nad kostką

– slip on, czyli wsuwane modele nieposiadające zapięcia

– trampki na koturnie- bardzo popularne od kilku sezonów.

Trampki damskie zazwyczaj mają białą lub czarną podeszwę, jednak materiałowa część butów występuje niemal we wszystkich kolorach, jakie możemy sobie wyobrazić. Do tego mają różnorodne printy i dodatki w postaci cekinów czy dżetów.

Trampki damskie na co dzień i od święta

Mnogość i różnorodność trampek dla kobiet na rynku, umożliwia dobranie odpowiedniego modelu do każdego stroju i na każdą okazję. Idealnie sprawdzają się na co dzień i do pracy. Są wygodne, dlatego można założyć je na spacer, do sklepu, na wieczorny wypad na plażę czy do kawiarni. Na tego typu okoliczności odpowiednie będą wszystkie rodzaje trampek damskich.

Od jakiegoś czasu kobiety, które cenią sobie komfort trampek, zakładają je także do wieczorowych stylizacji i na uroczystości rodzinne. Na takie okazje warto wybrać modele wyróżniające się dekoracjami. Błyszczące od brokatu, z naklejonymi cekinami czy oryginalnymi wzorami. Nawet panny młode stawiają na trampki, zamiast niewygodnych szpilek. Zazwyczaj są to białe, klasyczne modele, choć czasami także pasujące do kolorów przewodnich uroczystości- różowe, liliowe, srebrne czy pistacjowe.

lifestylowy Administrator