Moda ślubna

Wesele jak na wsi
54 lata ago

Wesele jak na wsi

Wesela w stylu rustykalnym są ostatnimi czasy bardzo popularne, zwłaszcza wśród ludzi z wielkich miast. Pozwalają im na poczucie klimatu sielskiej i spokojnej wsi w tak ważnym dla nich dniu. Idealnym miejscem na imprezę w takim stylu wydaje się być stodoła, gospoda czy stylizowana sala.

zestaw zaproszenie rustykalne i karteczka

Zaproszenia ślubne rustykalne

Aby impreza w rustykalnym stylu była spójna i efektowna, warto zadbać o podkreślenie jej charakteru już na etapie zapraszania gości. W tym celu można kupić w sieci zaproszenia ślubne rustykalne – tutaj przykłady. Są to proste zaproszenia, zdobne zazwyczaj jedynie w delikatną koronkę, jutowy sznurek czy zielone motywy kwiatowe. Można zdecydować się też na wykonanie zaproszeń ręcznie, chociaż to rozwiązanie wiąże się z dużym nakładem pracy.

Założenia stylu rustykalnego

Styl rustykalny bardzo silnie związany jest z wiejską stylistyką. Dlatego dekoracje wykonane w tym nurcie są bardzo naturalne i niewymuszone. Nie ma tu miejsca na balony czy wstęgi materiału. Podstawą rustykalnego stylu jest naturalne drewno, słoma, koronka i światło.Goście z pewnością będą oczarowani, kiedy zasiądą przy drewnianych stołach, a nad ich głowami będą migotać urokliwe lampiony ozdobione wyszywaną na szydełku koronką.

lifestylowy Administrator