biżuteria

Wyjątkowe kolczyki dla stylowych kobiet
Wyjątkowe kolczyki dla stylowych kobiet

złote kolczyki

54 lata ago

Wyjątkowe kolczyki dla stylowych kobiet

U dobrych jubilerów oraz w znanych sieciówkach z biżuterią można znaleźć dość duży wybór pięknej, modnej i efektownej biżuterii. Panie mogą wybierać między innymi: spośród kolczyków, naszyjników, pierścionków oraz bransoletek, które wyróżniają się precyzyjnym wykonaniem oraz modnym wzornictwem. Na co najczęściej stawiają stylowe kobiety? Ile kosztuje oryginalna i modna biżuteria? Na te oraz na wiele więcej innych pytań – odpowiedzi poniżej.

Ponadczasowe wzory złotych kolczyków

Niektóre kobiety najczęściej wybierają klasyczną biżuterię, która tak naprawdę modna jest od lat i nic nie wskazuje na to, by w przyszłości uznawana była za „passe”. Do takich dodatków zalicza się bezapelacyjnie delikatne złote kolczyki 585 (tzw. wkrętki), subtelne naszyjniki z prostym wisiorkiem (np. serduszkiem, z gwiazdką, ze znakiem zodiaku), bransoletki – łańcuszki czy też pierścionki ze szlachetnym kamieniem. Bez względu na to, czy te wyroby wykonane są ze srebra, z białego czy z żółtego złota – idealnie będą uzupełniać każdą, elegancką kobiecą stylizację.

Nowoczesny design kolczyków

Coraz częściej producenci jubilerzy starają się zaskakiwań panie i tworzyć biżuterię o nowych, oryginalnych kształtach. Kolczyki z cyrkonią w kształcie motyli, pierścionki z kolorowymi kamieniami, bransoletki z ozdobnymi, doczepianymi charmsami – zachwycają designem oraz świetnym wykonaniem. Takie modele idealnie sprawdzą się zarówno u młodych, jak i dojrzalszych kobiet, gdyż każda z nich bez problemu znajdzie wzór, z którym najbardziej się identyfikuje i który świetne podkreśli jej styl oraz charakter.

Oryginalne złote kolczyki kupisz u jubilera ERGOLD.

lifestylowy Administrator