Moda ślubna

Zapadające w pamięć zaproszenia ślubne
52 lata ago

Zapadające w pamięć zaproszenia ślubne

Zazwyczaj organizując ślub, chce się to zrobić jak najlepiej. Ważne jest, by zarówno Państwo Młodzi, jak i wszyscy goście weselni mieli jak najmilsze i wyraziste wspomnienia. Aby tak się stało, powinno odchodzić się od utartych schematów i poszukać czegoś oryginalnego.

Zaproszenia ślubne – co wybrać?

Jedną z najważniejszych rzeczy są zaproszenia – to one będą z gośćmi do dnia ślubu, a także zostaną im jako pamiątka na całe życie. Warto więc, by zapadły w pamięć i były inne niż wszystkie. Takimi właśnie mogą stać się zaproszenia ślubne kartka z kalendarza. Są one niebanalne, bo przypominające strony z pojedynczych dni tradycyjnego kalendarza ściennego.

Krótka charakterystyka

Decydując się na zaproszenia ślubne kartka z kalendarza, można będzie wybrać ich kolorystykę, czcionkę w jakiej będą napisane wszystkie informacje, gramaturę papieru (im grubszy, tym lepszy). Można będzie także dodać elementy ozdobne: wstążki, lub sznureczki, a także koperty w preferowanym kolorze. Koszt jednego takiego wydruku zazwyczaj waha się miedzy trzema, a sześcioma złotymi. Zaletą takich zaproszeń jest na pewno ich oryginalność: informują w którym dniu roku odbędzie się ślub, a także kiedy będzie wschód i zachód Słońca (dokładnie tak, jak w typowych kalendarzach).

lifestylowy Administrator