Moda ślubna

Zapamiętać ten dzień na lata
52 lata ago

Zapamiętać ten dzień na lata

Akcesoria czy dodatki ślubno-weselne to temat-rzeka. Mnogość drobiazgów, jakie należy przygotować na uroczystości fascynuje i przeraża zarazem. Wśród tych wszystkich detali warto znaleźć też miejsce na coś, co – w przeciwieństwie do wielu innych elementów uroczystości – zostanie z Młodą Parą na długie lata i będzie źródłem wielu pięknych wspomnień.

Pomysł przygotowania księgi gości ślubnych (na stronie rozsadnepannymlode zobaczysz ich przykłady), która w trakcie trwania wesela będzie stała z boku sali, czekając na pamiątkowe wpisy gości, to doskonały pomysł na utrwalenie Waszych znajomości. Przybysze chętnie zostawią Wam coś po sobie – życzenia, wspólne wspomnienia, a może zdjęcie, rysunek lub jakiś drobny przedmiot? Z pewnością po latach z rozrzewnieniem będziecie wspominali wspólne chwile.

księga gości weselnych

Pozostaje pytanie o formę takiego pamiętnika. Z reguły są to tradycyjne albumy, ładnie oprawione i ozdobione, ale zdarzają się również inne formy utrwalenia śladów od gości. Mogą być to na przykład formy układanek z wyjmowanymi elementami, z których każdy będzie dotyczył jednego z gości, a całość spełni funkcję ozdobną. Do Pary należy też wybór konwencji, w której pomysł będzie utrzymany – czy księga gości ma mieć wydźwięk raczej humorystyczny, czy bardziej nostalgiczno-wspominkowy? Możliwości jest naprawdę wiele!

lifestylowy Administrator